Jinling Dumpling – nowa chińska restauracja na Dietla

KF 2 kwietnia 2021

Wszyscy są zgodni co do tego, że w Krakowie zdecydowanie brakuje kuchni chińskiej. Zaledwie kilka dni temu otworzyło się miejsce, które planuje wpasować się w tę niszę. Czy Kraków polubi Jinling Dumpling?

Nowość z Dietla 39 proponuje w swojej ofercie spotkanie z „autentyczną kuchnią chińską z rejonu Jingasu”. Za przygotowanie dań odpowiedzialni są tutaj szefowie kuchni z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem: Tu Jie i Jin Yuxi. W menu znajdziemy kilka rodzajów pierożków z różnymi nadzieniami, gotowane na parze i smażone bułeczki.

Wbrew nazwie restauracji, menu nie kończy się wcale na pierożkach. Dostępne są również dania na zimno, zestawy i przekąski, street food i zupy. Bazą potraw jest przede wszystkim wołowina, kurczak, tofu oraz krewetki. Nie zabrakło również smażonego ryżu czy makaronu oraz chińskich deserów.

Obecnie Jinling Dumpling proponuje dania na wynos lub z dowozem, współpracują z UberEats oraz z Woltem, całe menu można obejrzeć na ich stronie internetowej:  http://www.foodjinling.com/

fot. materiały prasowe Jinling Dumpling

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o