Nowy targ w Krakowie – Targ Ekosfera Stara Piekarnia przy Gromadzkiej

KF 27 marca 2021

Zaczynamy weekend od wizyty na targu z lokalnymi produktami. Dziś ruszył Targ Ekosfera Stara Piekarnia, znany wcześniej jako Ekosfera Mateczny. Targ zmienił adres z Łagiewnickiej 48 na Gromadzką 24c.

Wraz ze zmianą lokalizacji przyszła również większa powierzchnia, na której gościć może ponad trzydziestu wystawców. Co sobotę, od godziny 7 do 14, będzie można tu zakupić produkty od lokalnych producentów i dostawców sprowadzających śródziemnomorskie specjały.

Na liście wystawców znalazły się świeże owoce, warzywa i naturalne przetwory od Franciszka Czyża z Podkarpacia, rolnika Leszka z Kocmyrzowa, Tłoczni Owoców Pawłowski czy Eko Way. Wędliny będzie można z kolei zakupić od Masarni SMAKOSZ i firmy Gawor, pojawi się też Zagroda bydła Highland CATTLE z mięsem szkockiej rasy wyżynnej. Miłośnicy klimatów śródziemnomorskich znajdą coś dla siebie na stoisku Heliosis i Deli Italia Kraków. Oprócz tego pojawią się jeszcze wystawcy z serami, miodami, winami, pieczywem i rybami – długo można wymieniać, dlatego lepiej sprawdzić na Gromadzkiej.

Organizatorzy zapowiadają, że będzie to miejsce spotkań przy winie, włoskiej pizzy i kiełbaskach z grilla.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o