BEZOGRÓDEK powstaje w nowej lokalizacji

KF 6 marca 2021

W ubiegłym roku zasmuciło nas zamknięcie Bezogródka. Wypowiedzenie umowy najmu wiązało się z planami budowy Centrum Muzyki. Na szczęście idea Bezogródka przetrwała i już wkrótce odtworzona zostanie w nowej lokalizacji. Bezogródek nadal funkcjonować będzie przy Błoniach, a dokładnie przy ul. Focha 40 (przy Hali 100-lecia KS Cracovia).

Bezogródek zmienia nie tylko miejsce, ale również nazwę, na Bezogródek Food & Music Tropical Spot. 

Bezogródek w nowej odsłonie ma być miejscem inspirowanym dalekimi podróżami, meksykańskim Tulum, pachnącą i kolorową wyspą Bali, greckimi krajobrazami Mykonos, tropikalną roślinnością, piaskiem, słońcem i błękitem oceanu. Klucz to: muzyka, piękne zapachy, roślinność, dobre jedzenie, joga i ludzie.

Twórcy Bezogródka postawili sobie za zadanie stworzenie miejskiej dżungli w sercu Krakowa, w której każdy mieszkaniec Krakowa poczuje się jak na egzotycznych wakacjach.

W Bezogródku ważna będzie muzyka, będzie też strefa chill z hamakami, strefa dla dzieci i mini plac zabaw dla psów. Nie zabraknie oczywiście lubianych food trucków. Wiemy, że planowane są nowe, ciekawe koncepty na kółkach.

Czekacie na nowy Bezogródek? Niebawem poinformujemy Was o tym, co będziecie mogli tam zjeść!

 

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o