Nadwiślańska Resto&Vodka Bar

Nadwiślańska 5Podgórze, Kraków
tel: 698 605 700

coctail bar, restauracja

Więcej szczegółów:

Reotwarcie – Nadwiślanska Resto&Vodka Bar

KF 26 stycznia 2021

Od listopada 2020 Nadwiślańska Resto&Vodka Bar była nieczynna. Ekipa nie doczekała się na koniec lockdownu, więc powrócili z nowym menu na wynos. 21 stycznia restauracja ponownie rozpoczęła przyjmowanie zamówień na swoje dania i ofertę barową.

Nadwiślańska stawia na klasyki! W menu znalazły się zupy (pomidorowa i cebulowa), pizza, burgery i kanapki, a także różnego rodzaju makarony m.in. tagliatelle z grzybami i wołowiną czy lasagne. Znalazły się tam również prepy koktajlowe DYI w porcjach lub specjalnych boxach o fantazyjnych nazwach: Malaria, Miami Heat, Red Zone, Green Zone i Hardy Candy. 

Dostępna jest także oferta barowa, a w niej szeroki wybór różnych likierów m.in. autorskie butelki ‘El Bandido’ czy likiery owocowe o smaku cytryny czy marakui. Na rozgrzanie ekipa Nadwiślańskiej proponuje także grzane wino na wynos (białe lub czerwone) czy grog.

Zamówienia – z odbiorem osobistym i dostawą – przyjmowane są przez stronę nadwislanska.goorder.pl lub telefonicznie 698 605 700 codziennie od 12:00 do 21:00. 

Zdjęcia: materiały prasowe restauracji

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o