5 miejsc na Wigilię last minute

KF 18 grudnia 2020

Święta tuż, tuż, a Wy wciąż nie macie planów na wigilijne potrawy? Zerknijcie na naszą listę 5 miejsc na Wigilię last minute, które przyjmują jeszcze zamówienia!

 

  • Prosto z mostu Rynek Podgórski 11/LU1. Zamówienia można składać do 20 grudnia przez internetowy sklep: https://prosto-z-mostu-1.upmenusite.com/menu. Solidna polska kuchnia i tradycyjne świąteczne potrawy.
  • Modern Catering ul.Władysława Łokietka 175. Zamówienia tutaj złożycie do 21 grudnia przez sklep internetowy: https://cateringkrakow.pl/zamow-online/. W ofercie świąteczna klasyka m.in. śledzie, pierogi, ryby i sałatka jarzynowa. // EDIT: sprzedaż zamknięta.
  • Emalia Zabłocie ul.Tadeusza Romanowicza 5/9a. Zamówienia z odbiorem własnym i dostawą składajcie do 22 grudnia, mailowo pod adresem: emaliarezerwacje@gmail.com w tytule wpisując “ŚWIĘTA”. Święta z Emalią będą tradycyjne m.in. z barszczem, pasztetami, pierogami, uszkami oraz rybą.
  • Restauracja Szara Rynek Główny 6. Catering wigilijny w wydaniu fine zamówicie do 21 grudnia mailowo pod adresem restauracja@szara.pl. Prezentują bogatą ofertę przystawek wigilijnych na zimno, a ponadto to: pierogi, krokiety, mięsa i ryby.
  • Raw Nest ul. Ślusarska 6. Propozycja dla roślinożerców. Zamówienia możecie składać do 20 grudnia przez sklep: http://rawnest.pl/swieta. W ofercie świątecznej m.in. barszczyk, boczniaki a la śledź, seler po grecku i wegańskie pierogi ruskie.

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o