Przestrzeń Pełna Czasu Krk

ul. Świętego Wawrzyńca 19/90Kazimierz, Kraków
tel: 798 166 676

kawiarnia

Więcej szczegółów:

Więcej niż kawiarnia! Na Kazimierzu powstała Przestrzeń Pełna Czasu

KF 30 września 2020

W sobotę 26 września otwarta została Przestrzeń Pełna Czasu. To projekt Oli Budzyńskiej, znanej w Internecie jako Pani Swojego Czasu. Mentorka kobiet, ucząca zarządzania sobą w czasie i prowadzenia biznesu, stworzyła dla swojej społeczności wielofunkcyjną przestrzeń w budynku dawnej elektrowni na krakowskim Kazimierzu.

Przestrzeń Pełna Czasu mieści się przy ul. Św. Wawrzyńca 19/90, dokładnie naprzeciwko znanego skweru z food truckami Judah Food Market. Miejsce o powierzchni ponad 300m2 łączy w sobie sklep, kawiarnię z biurkami do coworkingu, bibliotekę oraz czytelnię.

W kawiarni napijecie się kaw z Dobrej Palarni Kawy, herbat z eHerbaty i zjecie ciasta oraz słone tarty wypiekane przez Baking Soda. Ceny zestawów kawa/herbata+ciasto wynoszą 24-25 zł. 

Wstęp do Przestrzeni jest bezpłatny, a jedynym warunkiem skorzystania z części coworkingowej jest zakup napoju w kawiarni. W Przestrzeni jest dostępna darmowa sieć wifi.

W sklepie kupimy książki i artykuły piśmiennicze i papiernicze, pamiątki z Krakowa, oryginalne zabawki dla dzieci, torebki, przypinki i inne akcesoria produkowane przez małe manufaktury. Biblioteka oferuje wypożyczenie książek o tematyce biznesowej i rozwojowej. Można je również przeglądać i czytać na miejscu.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o