Rogatka-Krakowska

Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 2dGrzegórzki, Kraków
tel: 571 534 543

pub, restauracja

Więcej szczegółów:

Nowy gastrobar na Grzegórzkach

KF 11 września 2020

Niedawno otworzył się nowy gastrobar na Alei Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 2d. Co zjecie w lokalu przy Rondzie Mogilskim? Przeczytajcie, aby dowiedzieć się więcej.

W restauracji Rogatka-Krakowska przez cały tydzień możecie zjeść lunch: od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 18:00, a w weekendy między 12:00 a 18:00. Lunche występują w dwóch wariantach: 19,99 złotych – to cena za zupę oraz drugie danie, a 22,99 złotych to powyższy zestaw wraz z deserem.

W menu restauracji znajdują się włoskie klasyki: dwanaście propozycji pizzy w dwóch rozmiarach do wyboru (33 oraz 45cm) oraz makarony. W Rogatce zjecie również przystawki, burgery (na które obecnie obowiązuje promocja dla studentów) oraz sałatki. Obok kilku propozycji zup do wyboru, w karcie znajdziecie też dwa dania rybne i dwa rodzaje pierogów – ruskie oraz z mięsem. Nowa restauracja i pub serwuje także dania główne, tj. szarlotkę drobiową z opiekanymi ziemniaczkami, kotleta schabowego po gazdowsku, polędwiczkę wieprzową, żeberka pieczone w sosie BBQ oraz maczankę po krakowsku.

W restauracji przy Alei Beliny-Prażmowskiego zjecie także deser. W menu znajdują się trzy słodkie propozycje w cenie od 13 do 17 złotych.

Restauracja Rogatka-Krakowska dopiero rozpoczyna swoją kulinarną przygodę. Śledźcie jej poczynania w mediach społecznościowych. Jesteśmy ciekawi Waszych wrażeń.

 

Źródło zdjęć: unsplash.com

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o