Bubble Kingdom Kraków

ul. Juliana Dunajewskiego 2/1AStare miasto, Kraków
tel: 881 726 273

herbaciarnia

Więcej szczegółów:

Bubble Kingdom Kraków, czyli tajwańskie bubble tea

KF 9 września 2020

W miniony czwartek odbył się grand opening Bubble Kingdom Kraków, czyli miejsca ze słynnym tajwańskim napojem bubble tea.

W Bubble Kingdom Kraków na ulicy Juliana Dunajewskiego 2 napijecie się typowego dla Tajwanu napoju — bubble tea. Choć herbaciarnia prowadzona przez Tajwańczyka funkcjonuje od niedawna, to w swoim menu posiada bardzo wiele opcji do wyboru. Napijecie się więc tzw. kingdom classic, czyli klasycznej herbaty oraz fresh milk, czyli opcji ze świeżym mlekiem. W karcie znajduje się także kilka mleczno-herbacianych pozycji ze świeżymi owocami oraz slushy. Co więcej, na Dunajewskiego 2 wypijecie kawę z dodatkiem sokiem oraz herbatę owocową. Nietypową, choć typowo tajwańską pozycją w menu, są napoje z dodatkiem pianki serowej.

Bubble Kingdom Kraków to nie tylko bubble tea, lecz także dwie propozycje jedzeniowe. Zestaw fusion, to opcja z ryżem z dodatkiem duszonej wieprzowiny lub z sosem curry (w wersjach zarówno wegetariańskiej, jak i mięsnej). Cena takiego zestawu waha się między 28 a 38 złotych, natomiast koszt napojów wynosi od 16 do 22 złotych.

Tajwańską bubble tea lub zestaw fusion można odebrać osobiście w herbaciarni, uprzednio składając zamówienie online.

 

 

Zdjęcia: materiały prasowe restauracji.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o