Toaster

ul. Świętego Tomasza 25Stare miasto, Kraków
tel: 12 307 05 03

restauracja

Więcej szczegółów:

Toaster 一 nowe miejsce na śniadanie i lunch

KF 26 sierpnia 2020

Nowy lokal w centrum Krakowa, wziąć pod nóż tosty. Napakowane serem i popularnymi dodatkami, mają być modną propozycją śniadaniowo-brnuchową. Przeczytajcie, co zjecie na Tomasza 25. 

Toaster to miejsce śniadaniowo-lunchowe. W menu znajduje się 9 propozycji tostów na ciepło (w tym także w wersji słodkiej i wegetariańskiej) oraz 3 desery, takie jak wypiekany na miejscu rogal czekoladowy lub migdałowy oraz muffin jagodowy. Na Św. Tomasza 25 napijecie się również kawy filtrowanej.

Do każdego tosta można dobrać dodatki wedle własnych preferencji, do wyboru jest: ser toaster, ser cheddar, ananas, salami, jajko sadzone, jalapeno oraz bekon. Dodatki kosztują od 3 do 5zł. W menu znajduje się również breakfast box, czyli zestaw zawierający domowego tosta, muffina lub rogala oraz kawę filtrowaną.

Toaster, to miniaturowy lokal, z którego najwygodniej wziąć jedzenie na wynos lub zamówić dowóz, realizowany przez aplikacje Uber Eats, Pyszne.pl oraz przez stronę internetową restauracji. W samej restauracji jest kilka miejsc siedzących.

 

Partnerem artykułu jest Toaster. Zdjęcia: materiały prasowe restauracji. 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o