Pizza8 – pizza & more

ul. Tyniecka 3Dębniki, Kraków
tel: 888 881 471

Więcej szczegółów:

Pizza8 – pizza&more, pizza z dowozem na Dębnikach

KF 29 sierpnia 2020

Od połowy lipca na ul. Tynieckiej 3, tuż obok Rynku Dębnickiego i bulwarów wiślanych, funkcjonuje nowa pizzeria Pizza8 – pizza&more. Lokal oferuje pizzę na bazie włoskich i polskich produktów na dowóz i z odbiorem osobistym.  

Pizzeria serwuje pizzę na cienkim lub grubym cieście (do samodzielnego wyboru) i w dwóch wielkościach, 30 lub 40 cm. Znajdziecie tu klasyki takie jak margherita, funghi czy capriciosa, a także opcje polecane przez szefa kuchni – pizza premium carbonara i pizza premium kurkowa – obie na sosie śmietanowo-serowym. Na stronie internetowej lokalu znajdziecie również kilka wyróżnionych nowości – pizzę amerykańską z bekonem i prażoną cebulką na sosie barbecue, pizzę z kozim serem i suszonymi pomidorami oraz pizzę z kozim serem i oliwkami. Łącznie dostępnych jest ponad 30 rodzajów pizzy.

Oprócz pizzy lokal serwuje również calzone w trzech wersjach – mięsnej, wegetariańskiej i „zrób to sam” oraz przystawki – foccacia z rozmarynem i paluchy grissini. Za dopłatą (3-5 zł) można samodzielnie wybrać podkład pizzy – wśród propozycji są na przykład sos barbecue, sos pikantny czy śmietanowo-serowy.

Nazwa pizzerii – Pizza8, pochodzi od podziału pizzy na 8 kawałków. Zamówienia z dowozem lub odbiorem osobistym, można realizować przez stronę internetową www.pizza8.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 888 881 471.

 

Zdjęcia: materiały prasowe restauracji.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o