Krakoski Hultaj – Car & Bar

ul. Piwna 4Podgórze, Kraków
tel: 694 999 977

Więcej szczegółów:

Krakoski Hultaj – Car & Bar zaparkował na krakowskim Podgórzu

KF 25 sierpnia 2020

Niedawno na krakowskim Podgórzu otworzył się Krakoski Hultaj – Car & Bar, czyli bar z craftami, autorskimi koktajlami, wódką oraz winem.

Krakoski Hultaj – Car & Bar otworzył się na ul. Piwnej 4 pod koniec lipca i słynie głównie z szerokiej oferty piw kraftowych, m.in. od Browaru FUNKY FLUID, Browaru Piwojad czy Pinty. Oprócz piwa, na Piwnej napijecie się także cydru w wariancie słodkim lub wytrawnym oraz koktajli (w tym bezalkoholowych). Oferta kraftów zmienia się dynamicznie, o czym na bieżąco dowiecie się z mediów społecznościowych. W menu znajduje się również kawa i lemoniada w kilku wersjach do wyboru. W niedalekiej przyszłości w Hultaju zjecie również krakoskie przekąski.

Ekipa zaczynała swoją drogę w gastronomii od Krakoski Hultaj – Car & Bar, który był food truckiem z przerobionego Peugeota J7 z 1969 roku. Mobilny bar w dalszym ciągu jeździ po całej Polsce, obsługując wesela, imprezy tematyczne i firmowe oraz festiwale. Aktualna oferta wynajmu mobilnego baru znajduje się na stronie internetowej lokalu.

Mija właśnie miesiąc od otwarcia Krakoskiego Hultaja – Car & Bar na ul. Piwnej 4. Śledźcie ich poczynania, jesteśmy ciekawi Waszych wrażeń.

 

Zdjęcia: materiały prasowe restauracji.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o