kawa – Romanowicza

ul. Tadeusza Romanowicza 4Podgórze, Kraków

kawiarnia

Więcej szczegółów:

Kawa – Romanowicza, nowa kawiarnia na Zabłociu z kawą specialty

KF 27 sierpnia 2020

Kawa specialty z różnych stron świata i japońska estetyka były inspiracją i podstawą do stworzenia kawiarni na Zabłociu. Za koncept odpowiadają właściciele portalu kawa.pl. Z okazji otwarcia kawiarni, do 29 sierpnia napijecie się u nich kawy za darmo!

W kawiarni dostaniecie kawę od znanych raosterów z niemal całego świata. Można kupić ją w ziarnach, parzoną metodami alternatywnymi oraz serwowaną na bazie espresso. Poza paczkami kawy gotowymi do wzięcia, w lokalu dostępne są również kawowe akcesoria – filtry, kubki, czy prezenty kawowe. Kawiarnia przy Romanowicza oferuje również ułatwienie dla gości, którzy pracują zdalnie – pod każdym stolikiem znajduje się kontakt, a na terenie całego lokalu szybkie łącze internetowe.

Wystrój lokalu utrzymany jest w stylu japońskim. W środku królują pastele oraz prostota form i kolorów. Właściciele kawiarni zapowiadają, że już od września, ruszą również z codzienną sprzedażą śniadań. Z okazji otwarcia i promocji nowego lokalu, do 29 sierpnia możecie dostać u nich kawę zupełnie za darmo.

 

Zdjęcia: materiały prasowe restauracji.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o