Lody „Ice Queen” Magdy Gessler

Dajwór 21Kazimierz, Kraków

lodziarnia

Więcej szczegółów:

Lody „Ice Queen” Magdy Gessler w Krakowie

KF 23 lipca 2020

W ostatnią sobotę (11 lipca) swoje otwarcie miała lodziarnia „Ice Queen” Magdy Gessler. Rzemieślnicze lody stworzone według autorskich przepisów restauratorki można kupić na Kazimierzu – ul. Dajwór 21. To pierwsze miejsce tej sieci w Krakowie.

Nowa lodziarnia stanęła w sercu krakowskiego Kazimierza. Plac przy ul. Dajwór, na którym stoi budka z lodami „Ice Queen” to miejsce dobrze znane wszystkim fanom foodtrucków i street foodu.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej lodziarni, wszystkie lody produkowane są na bazie naturalnych i sprawdzonych składników. Porcja składa się z dwóch gałek i kosztuje 6 zł, podwójną porcję kupicie za 10 zł, a potrójną za 15 zł. Wśród dostępnych smaków pojawiają się śmietanka, truskawka, rafaello, pistacja, słony karmel, mango z marakują czy orzech włoski. Można znaleźć również bardziej wytrawne propozycje, jak lody z dodatkiem Processo czy Campari. 

Ice Queen Magda Gessler to marka lodów prowadzona przez polską restauratorkę, oferująca możliwość współpracy w ramach franczyzny. Lodziarnie sieci można znaleźć w całej Polsce, między innymi w takich miastach, jak Piła, Władysławowo, Poznań, Mielno, Warszawa, Giżycko, Mikołajki, Kostrzyn, Sopot, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Gdynia, Gdańsk czy Ostrołęka.

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o