Karuzela smaków – nowy adres w Nowej Hucie

KF 13 lipca 2020

Jak widać zdecydowanie zbyt rzadko zaglądamy do Nowej Huty, bo umknęła nam informacja o Karuzeli Smaków Resto-Bar. Jeżeli wy również nie znacie tego miejsca, a  szukacie opcji na obiad w Nowej Hucie, to znajdziecie ich pod adresem Osiedle Teatralne 29. Zjecie tam głównie tradycyjne, polskie dania główne, takie jak żurek, kotlet schabowy, fasolka po bretońsku czy pierogi, ale w karcie znajdziecie także burgery, makarony,  sałatki oraz desery (szarlotka, sernik, domowe gofry). Do każdej pozycji można dobrać dodatki: frytki, ziemniaki, zestaw surówek, sosy. 

Od poniedziałku do piątku restauracja proponuje zestaw dnia, czyli zestaw obiadowy (zupa + II danie). Cena takiego zestawu wynosi 19 złotych, sama zupa to koszt 6 złotych, a wyłącznie II danie 16 złotych. Wkładka weekendowa – serwowana w sobotę i niedzielę – to dwie dodatkowe propozycje dań, których na co dzień nie ma w karcie. 

Wszystkie dania można zjeść na miejscu, zamówić z odbiorem osobistym (dopytać) oraz z dowozem (poprzez aplikację Pyszne.pl). 

Godziny i dni otwarcia: 

poniedziałek – piątek 11:00 – 19:30

sobota – niedziela 11:00 – 20:30

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o