VELO

Marszałka Józefa Piłsudskiego 22 Zwierzyniec, Kraków
tel: 509 860 012

coctail bar, restauracja

Więcej szczegółów:

Drinki i comfort food na Piłsudskiego – VELO

KF 23 lipca 2020

Na trasie pomiędzy Błoniami, a Starym Miastem, a dokładniej na ul. Piłsudskiego 22, od niemal miesiąca działa VELO – drink bar serwujący comfort food. 

Potrawy dostępne w VELO są bardzo różnorodne i nawiązują do comford food, czyli jedzenia mającego na celu wywołanie poczucia przyjemności, komfortu i dobrych wspomnień. W ofercie znajdziecie burgera z ośmiornicą i sałatką z glonów wakame, burgera z wołowiną, cheddarem, guacamole i ananasem czy gnocchi z batatów z kurczakiem w curry, pak choi i orzeszkami ziemnymi.

Codziennie od 9.00 do 12.00 możecie zjeść w VELO śniadanie, np. bajgla z łososiem, twarożkiem i jajkiem, a od 12.00 do 17.00 pojawiają się różnorodne lunche, które codziennie się zmieniają. Ich tygodniową rozpiskę znajdziecie na profilu VELO na Facebooku. Mocną stroną lokalu są koktajle, które często pojawiają się w specjalnych promocjach.

Hasło przewodnie VELO (dare to be yourself) nawołuje do bycia sobą i z pewnością ułatwia to klimat lokalu – kolorowa, eklektyczna przestrzeń, pełna rozmaitych dodatków o artystycznym zacięciu.

 VELO jest otwarte codziennie od 9.00 do północy.

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o