Zamknięcie Absurdaliów, otwarcie Grani Coffee

KF 27 maja 2020

Kawiarnia Absurdalia Cafe (ul. Brodzińskiego 6) w lutym zmieniła właścicieli. Kawiarnia zamknęła się tuż przed pandemią i ogłosiła na swoim Facebooku remont. Kilka dni temu okazało się, że Absurdalia już nie powrócą – nad drzwiami pojawił się logotyp Grani Coffee, a wnętrze kawiarni zmieniło się diametralnie.

W nowej odsłonie Grani Coffee serwuje kawę z Dobrej Palarni Kawy, kraftowe piwa oraz ciasta i wypieki.

Sami własciciele tak piszą o nowym koncepcie:

„Zmian jest dużo, atmosfera mamy nadzieję, jeszcze lepsza niż wcześniej – te same uśmiechnięte twarze i dobrzy znajomi. W miarę remontu i poznawania tego miejsca nadszedł też czas na zastanowienie się nad tym, czy jeśli wprowadzamy nasze pomysły i nasze marzenia w życie, to czy nadal powinniśmy je prowadzić pod nazwą Absurdalia Cafe. I wreszcie klamka zapadła, postanowiliśmy, że jak zmieniać to na dobre i na całego. Z tego też powodu jest nam niezmiernie miło ogłosić, że od dzisiaj „Absurdalia” zmienia nazwę na GRANI Coffee. Jednak to nie jedyna zmiana, jaką wprowadzamy. (…) do spróbowania u nas kawa speciality, parzona w alternatywny sposób. Mamy także zamiar rozszerzyć nasze menu”

Rebranding kawiarni spotkał się z niezadowoleniem fanów Absurdaliów. Przejęcie strony na Facebooku wraz z fanami poprzedniego konceptu wywołało burzę w komentarzach. Nie każdemu spodobało się, że znikają Absurdalia, a w ich miejscu powstaje nowoczesna „hipsterska” kawiarnia.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o