Słodkości na dowóz!

KF 25 kwietnia 2020

Czy jest na sali osoba, która jeszcze nie miała ochoty na coś słodkiego podczas izolacji? Doskonale wiemy, że nie – w końcu już ponad miesiąc siedzimy w domach marząc o kawiarnianych słodkościach. Na szczęście krakowskie miejsca stanęły na wysokości zadania i dowożą słodkości mniejsze i większe. Zobaczcie nasze zestawienie!

  • Czyżyk już jakiś czas temu podbił serca mieszkańców Czyżyn i okolic. W czasie pandemii działają i dowożą każdego dnia od 9:00 do 16:00. Codziennie na ich fanpage’u znajdziemy dostępne ciasta. Sprzedają je na kawałki, lecz jeśli macie smaka na całe, to też chętnie zrobią! Zakres dostawy również znajdziecie na ich fanpage’u.
  • Nad&Greg codziennie pokazuje, co jest dostępne w ich witrynie. Zamówienia przyjmują przez Messenger, a dostarczają codziennie w inne rejony Krakowa.
  • Na Ciacho dowozi od wtorku do niedzieli. Na fanpage’u znajdziemy wypisane wszystkie słodkości dostępne danego dnia. Całe ciasta robią na zamówienie!
  • Tociekawa dostarcza słodkości za darmo, codziennie, na terenie całego miasta i okolic! O aktualnie dostępnych słodkościach informują na fanpage’u.
  • Galeria Tortów Artystycznych przyjmuje zamówienia mailowo i dostarcza następnego dnia. Możecie zamówić co tylko dusza zapragnie, a w przypadku GTA zapragnie dużo! Całe ciasta wykonują na zamówienie, a dostarczają w promieniu 5 km od kawiarni i na Ruczaju.
  • Wesoła Cafe – w ich menu znajdziemy słodkości na już (brownie, croissanty czy ciasto snickers) oraz całe ciasta robione na zamówienie.
  • Modern Catering – w Modernie zamówicie całe ciasta: sławny na cały Kraków miodownik, sernik z kajmakiem czy kruche ciasta. Dowożą na darmo na terenie Krakowa, Zielonek i Zabierzowa, a słodkości zamówicie przez ich stronę.

Jeśli znacie inne krakowskie miejsca, które dowożą słodkości – dajcie znać w komentarzach!

4
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Swierad
Gość

Katanè

Kasia
Gość
Kasia

Turlaj Klopsa dostarcza codziennie i zawsze mają pyszne ciacha:)

Kasia
Gość
Kasia

I strava-weganski catering

Dzastina
Gość
Dzastina

Bonjour Cava 😍❤️🍰🧁🥧☕️