Gotowanie w domu z krakowskimi knajpami!

KF 23 kwietnia 2020

Siedząc w domu wielu z nas (z mniejszymi lub większymi chęciami) zostało szefami kuchni. Podstawowe dania nie jest trudno zrobić – internet jest pełny ciekawych przepisów. Jednak co zrobić, jeśli chcemy odwzorować konkretne dania z naszych ulubionych knajp? 

Tu wkraczają krakowskie miejsca, które postanowiły pozdradzać swoje sekrety:

  • Nago Sushi & Sake rozpoczęło cykl warsztatów sushi online! Sprawa jest prosta – zamawiacie paczkę Nago w cenie 80 zł (zawiera ona wszystkie podstawowe produkty potrzebne do gotowania – ryż, nori, dodatki, matę). O 17:00 wchodzicie na fanpage Nago, gdzie szef kuchni Marek Siol (Hungry Eyes) nauczy Was jak zwinąć takie rolki, jakie na co dzień można dostać w suszarni. Kolejna edycja wydarzenia już 25 kwietnia.
  • AsiaDeli – delikatesy azjatyckie uczą nas jak zrobić koreańskie kimchi, tajskie curry czy Pad Thaia. Działa to w taki sam sposób jak wyżej – zamawiacie paczkę w cenie 89 zł, w której znajdziecie wszystkie potrzebne produkty, a o 19:00 na wydarzeniu znajdziecie instrukcję, jak się robi poszczególne dania. Najbliższa edycja, właśnie z Pad Thaiem odbędzie się 24 kwietnia!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o