5 miejsc, za którymi tęsknimy – steki!

KF 10 kwietnia 2020

Wszyscy zastanawiamy się, jak będzie wyglądał powrót do normalności (kiedykolwiek on nastąpi). Trudne chwile ułatwia robienie planów na przyszłość, nawet tak błahych, jak wyjście do ulubionej restauracji.

Postanowiliśmy przypomnieć Wam 25 najbardziej znanych miejsc w Krakowie, do których najbardziej możecie tęsknić. Łapcie ostatnią część – steki!

  • Ed Red – kto nie był tam na steku lub ostatnio popularnych lunchach, niech pierwszy rzuci serwetką! Mekka krakowskich mięsożerców, niestety na czas epidemii została zamknięta. Niecierpliwie czekamy na ponowne otwarcie!
  • Moo Moo Steak & Burger Club – Moo Moo wydaje na wynos i dowozi wołowinę w zestawie „zrób to sam”! W swoim domu możesz zrobić steka lub burgera, a na fanpage’u restauracji znajdziesz filmiki instruktażowe, jak to zrobić.
  • Salta Resto – steakhouse na Miodowej wydaje na wynos i dowozi! Jedzenie możecie zamawiać telefonicznie. Szczegóły znajdziecie na ich fanapge’u.
  • Pimiento Argentino Grill – w tej wyjątkowej sytuacji Pimiento otworzyło delikatesy online, w których zamówimy mięsa do samodzielnego przygotowania w domu. Poza tym w menu znajdziemy zupy, pieczywo z Bazaar Bistro, krewetki, chorizo i zestawy do burgerów. Sklep znajdziecie na stronie restauracji.
  • Butcher Rzeźnik Restauracja – steakhouse w samym sercu Krakowa, na Rynku Głównym został zamknięty do odwołania.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o