Krakowskie restauracje dla lekarzy!

KF 18 marca 2020

Nie jest lekko – nie ukrywajmy. Każdy z nas zmaga się z problemami, zwłaszcza teraz. Nie zapominajmy jednak o tych, którzy dbają o nasze zdrowie najbardziej – służbach medycznych, które walczą codziennie w heroicznej walce. W tej sytuacji powołano akcję Posiłek Dla Lekarza. Polega ona na zebraniu darmowych posiłków dla medyków.

Jak czytamy na stronie akcji, polega ona na „(…) zwrocie (refundacji) udokumentowanych kosztów zamówień posiłków dostarczanych przez restauracje osobom zatrudnionym w służbie zdrowia, a także hospitalizowanym w związku z zarażeniem koronawirusem i tym, które się nimi opiekują w placówkach służby zdrowia.”

W Krakowie do akcji dołączyły następujące miejsca: Papu, Loża, NOWA Krakowska Spiżarnia, Camino, Pizza i Prosecco, Wesołe Gary, Po krakosku Bistro, Pizzeria gusto, Curry up!, Restauracja Aquarius,  Eco Value Rafał Pacuła – Catering, N’Pizza, Yana Sushi, Aldente bistro, Foodology Panini Bar, No Bones Vegan Food, Nowohucki słoik, Bar Zosia Pikolo, Restauracha Carl & Bart, Miodowy Piecyk, Chimera, FitFOOD, La Baguette, Vegab, Yapito Sushi, Poco Loco, Hummus Amamamusi, Warsztat Cafe Restaurant, Love schabowe, Lunchbar Majeranek, So!Coffee Kraków Wielopole, Fabryka Pizzy Avia, Italian Express, Fresh, Bar Rabarbar, Trattoria u lisa, Restauracje Kupiecka, Piec na Zabłociu.

Wy również możecie wesprzeć akcję! Jest to możliwe poprzez przelew pieniężny na stronie https://zrzutka.pl/posilekdlalekarza lub zamówienie i opłacenie posiłku dla medyków z wypisanych wyżej restauracji.

Więcej informacji znajdziecie na stronie akcji: http://posilekdlalekarza.pl

Posiłek Dla Lekarza to ogólnopolska akcja Spontanicznego Sztabu Obywatelskiego, Stowarzyszenia Niskie Składki i Fundacji Otwarty Dialog.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o