Taj

Miodowa 19Kazimierz, Kraków
tel: 12 307 07 23

restauracja

Więcej szczegółów:

Nowe menu w Taju

KF 12 lutego 2020

Krakowski Taj jest na mapie Kazimierza już prawie 2 lata. Co jakiś czas pojawiało się coś nowego – dania street foodowe, lunche. Ale miłośnicy tajskiej kuchni czekali na więcej. I właśnie teraz pojawiło się w karcie dużo nowych dań!

Taj, jak sama nazwa wskazuje, to restauracja z kuchnią tajską. Znajdziemy w niej obszerną kartę, pełną azjatyckich smaków za którą odpowiedzialnych jest siedmiu Tajów w kuchni.

Zjecie tutaj przeróżne rodzaje curry, dania z woka, okonie podawane w całości, spring rollsy i wiele innych klasyków tajskiej kuchni. Nie brakuje także dań wegańskich. Tak jak już wspominaliśmy, ostatnio do menu zostały dodane nowe pozycje. Są to: smażony boczek w sosie ostrygowym, Samosa phak, bulion warzywny, Tom yum talay (bulion z owocami morza i makaronem ryżowym), Sałatka z kaczką, Phala kung (sałatka z krewetkami), sałatka z wołowiną, wołowina z woka w sosie z czerwonego wina, Kungh phak (krewetki z warzywami z woka z orzechami nerkowca i winem chińskim) i smażony okoń morski z siekaną wieprzowiną. 

Nowe dania znajdziemy również w ofercie lunchowej, która obowiązuje od poniedziałku do piątku, od 12:00 do 16:00. Cena dwudaniowego lunchu z wodą to 24 zł. 

Zdjęcia: materiały prasowe restauracji.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o