Flow Rest and Cafe

Marka Stachowskiego 4/LU1Grzegórzki, Kraków
tel: 575 475 000

restauracja

Więcej szczegółów:

Flow Rest and Cafe – nowe nad Wisłą na Grzegórzkach

KF 13 lutego 2020

Grzegórzki doczekały się kolejnego nowego miejsca. W wybudowanym niedawno budynku Pianissimo w ostatnich dniach grudnia otwarty został lokal Flow Rest and Cafe. Oprócz Flow, w Pianissimo mieści się także rzemieślnicza piekarnia Breaking Bread oraz lokal Hi! Sushi&Pizza. Budynek położony jest przy samych bulwarach wiślanych, tuż obok Mostu Kotlarskiego i osiedla Wiślane Tarasy.

Flow Rest and Cafe określa się mianem miejsca gotującego świadomie, korzysta tylko zagrodowego mięsa lub takiego z etycznych hodowli oraz jajek zerówek.

W karcie znajdziemy śniadania, które podawane są od 8:00 do 12:00. Wśród nich znajdują się zarówno klasyczne pozycje, takie jak omlet czy jajecznica, jak i śniadania słodkie: owsianka, jaglanka i racuchy. Dla miłośników zdrowego odżywiania gratką będzie pełnoziarnisty tost z poszetowym jajkiem i pasty z twarogu i soczewicy.

W przystawkach czeka klasyka:  śledź, tatar, kaszanka i carpaccio z pieczonego buraka. W głównym menu znajdziemy dużo dań lunchowych i obiadowych: sałatki, zdrowe placki, pierogi z mąki pełnoziarnistej, makarony, a także pierś z kaczki na różowo z pęczotto, kurczaka zagrodowego z oscypkiem i kaszą jaglaną. Naszą uwagę zwrócił także burger wołowy, podawany w pieczonym na miejscu moskolu. Flow posiada w menu dania dla wegetarian, np. krokiety w papierze ryżowym, wypełnione pieczonymi warzywami.

Wśród deserów interesująco zapowiada się ogromny sernik, pieczony z 25 jaj, bez użycia mąki.

Flow Rest and Cafe czynne jest codziennie, od 8:00 do 22:00.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o