The Goose

Zabłocie 23/24Zabłocie, Kraków
tel: 515 367 172

coctail bar, speakeasy bar

Więcej szczegółów:

The Goose – nowy koktajl bar na Zabłociu

KF 9 stycznia 2020

Zabłocie nie przestaje nas zaskakiwać. Na każdym rogu pojawiają się nowe miejsca! Mamy już rzemieślniczą piekarnię, wegańskie specjały, delikatesy azjatyckie i śródziemnomorskie, bałkańskiego grilla, sklep z ogromnym wyborem win… Teraz przyszedł czas na coctail bar, czyli The Goose.

Spory lokal znajduje się pod adresem Zabłocie 23/24, ale żeby do niego trafić trzeba trochę pokluczyć. Celowym zabiegiem było wybranie właśnie tego miejsca, gdyż ma ono wyróżniać się na tle cocktail barów zlokalizowanych przykładowo przy Rynku, pełnym zgiełku i turystów. W logo znajdziemy ‚cocktails, people, atmosphere’ co oznacza praktykowanie kultury koktajlowej wspólnie ze świadomymi odbiorcami i w gościnnej atmosferze.

The Goose powstało dzięki Rafałowi Gajewskiemu, który na barmańskiej scenie Krakowa występuje już wiele lat. W swoim fachu ma duże doświadczenie, co odczuć możemy już na samym wejściu – lokal jest klimatyczny, hokery wygodne, a półki uginają się od butelek alkoholi z całego świata, których z dnia na dzień przybywa. Karta koktajli opiera się na 60 klasykach, tak więc każdy znajdzie tu coś dla siebie m.in Negroni, Pornstar Martini, French 75, Old Fashioned czy Long Island Ice Tea. Oprócz nich koktajle zamawiać możemy także z wkładki sezonowej, a powstają one na bazie alkoholi z wysokiej półki i świeżych dodatków. Gościnni i doświadczeni barmani z chęcią przygotują też coś całkiem specjalnego na indywidualne zamówienie.

The Goose czynne jest od wtorku do niedzieli, od 17:00. Obowiązują promocje: happy hours do godziny 20:00 (-15% na wszystko), dwa drinki w cenie jednego oraz inne, które sprawdzicie jak już ich odwiedzicie!

I uwaga! Przeglądając aplikację Finebite nie zapomnijcie zrobić tam rezerwacji.

PS The Goose postanowił zrobić Wam prezent – na hasło KRAKOW FOODIE otrzymacie 10% rabatu! Obowiązuje do 26.01.2020.

Tekst powstał we współpracy z The Goose.

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o