Opus Lounge Bar

Plac Kossaka 6 Zwierzyniec, Kraków
tel: 12 424 11 22

bar, coctail bar

Więcej szczegółów:

Autorskie koktajle, szampan i muzyka na żywo, czyli Opus Lounge Bar

KF 23 stycznia 2020

Opus Lounge Bar to nowy cocktail bar znajdujący się w piwnicach Bachleda Luxury Hotel Krakow MGallery by Sofitel przy placu Kossaka. 

Lounge bar znajduje się w podziemiach XIX-wiecznej kamienicy. Wystrój zaprojektowany został w stylu londyńskim – czekają na nas przepastne skórzane kanapy i fotele, klimatyczny kominek. To miejsce idealne do prywatnych, kameralnych spotkań towarzyskich i biznesowych. W weekendy w Opusie odbywają się koncerty muzyki na żywo. 

W karcie baru znajdziemy szeroki wybór alkoholi z całego świata (w tym dużo rodzajów whisky i koniaków) oraz autorskie menu koktajlowe stworzone przez międzynarodowych mistrzów sztuki barmańskiej (z pozycjami takimi jak: Golden Hope z koniakiem i ziołami, In the Beginning z pisco i falernum, Uptown Martini z wódką i złotem, Totini z Calvadosem, pomidorem i maliną czy Salted Caramel Margarita). Lounge bar oferuje nawet szampana na kieliszki!

Gdy dopadnie Was głód lub do drinka będziecie mieli ochotę coś przekąsić, Opus Lounge Bar oferuje także przekąski takie jak tatar z polędwicy wołowej, kawior z polskiego jesiotra, deskę serów i wędlin, carpaccio wołowe czy sałatkę cezar. W sekcji dań głównych znajdziemy mini burgery oraz dwa rodzaje kanapek – z grillowanym kurczakiem i wegetariańską.

Partnerem artykułu jest Opus Lounge Bar Bachleda Luxury Hotel Krakow MGallery by Sofitel.

Zdjęcia: materiały prasowe Lounge Baru.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o