5 miejsc na sernik

KF 10 sierpnia 2019

Przed nami kolejny tekst z serii „5 miejsc w Krakowie na…”. Dziś powiemy Wam, gdzie można wybrać się na sernik – jak zawsze wybieramy miejsca z różnych dzielnic Krakowa i półek cenowych. Łapcie!

  • Massolit Bakery, ul. Smoleńsk 17. To najbardziej znane miejsce na sernik w Krakowie. Dostaniemy tam go w kilku rodzajach. Porcje podawane są w okrągłej formie. Do wyboru mamy m.in. sernik nowojorski, czekoladowy, kokosowy, migdałowy z amaretto, kajmakowy, mango, z masłem orzechowym i wiele innych. Serniki dostępne są na zamówienie w cenie 120zł.
  • Czyżyk znajduje się na Czyżynach, przy ul. Orlińskiego Bolesława 5. W ofercie znajdziemy sernik oreo, sernik nowojorski z owocami oraz sernik z białą czekoladą i solonym karmelem. Wszystkie serniki są w cenie 9,90zł za kawałek.
  • Nago Sushi & Sake, ul. Św. Gertudy 7. To nieoczywiste miejsce na deser, lecz zjemy tam sernik waniliowy z serem ostrowia, wanilią, palonym masłem i truskawkami w cenie 19 zł.
  • La Baguette znajduje się w Krakowie w 3 lokalizacjach: przy ul. Meiselsa 8, ul. Beskidzkiej 27, ul. Tetmajera 83 i ul. Zabłocie 19. Zjemy tam sernik zwykły i sernik z kajmakiem, posypany granatem. Ceny serników to 39zł/kg za zwykły i 42zł/kg za sernik z kajmakiem.
  • Zazie Bistro przy ul. Józefa 34 znane jest z kuchni francuskiej. Zjemy tam sernik z sosem z marakui za 17zł.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o