World Class Cocktail Festival


WYDARZENIE

05 - 16 Czerwiec, 2019
Więcej szczegółów:

World Class Cocktail Festival – rozpoczęcie już 5 czerwca!

KF 29 maja 2019

W dniach 5 – 16 czerwca odbędzie się World Class Cocktail Festival – największe w Polsce wydarzenie promujące kulturę koktajlową. Bierze w nim udział ponad 100 wyselekcjonowanych barów, gdzie za cenę 29 zł będziemy mogli skosztować dwóch koktajli spod znaku World Class. Festiwal odbywa się w 15 miastach w całym kraju, w tym oczywiście w Krakowie.

Naszym celem jest popularyzowanie w Polsce światowych trendów koktajlowych, a przede wszystkim świadomej konsumpcji, w której liczy się nie ilość, lecz jakość alkoholu i sposób jego podania. Stawiamy na klimatyczne miejsca, produkty premium i ultra-premium, świeże składniki oraz barmańskie rzemiosło najwyższej próby – o festiwalu opowiada Maciej Żakowski, jeden z jego organizatorów.

Organizatorzy podkreślają również, że ważnym punktem tej edycji jest idea ‚zero waste‚ oraz ekologia i troska o naszą planetę. Wraz z firmą BAGSTAR przekażą festiwalowym cocktailbarom aż 85 tysięcy w pełni biodegradowalnych słomek ze skrobi kukurydzianej. Wydarzeniu towarzyszyła będzie także szeroka kampania informacyjno – społeczna dotycząca rozwiązań ekologicznych spowalniających wyniszczenie środowiska naturalnego m.in rezygnacji z plastikowych słomek.

Rezerwacji dokonywać możemy na stronie: www.cocktailfestival.pl, gdzie znajdziemy wszystkie cocktailbary uczestniczące w festiwalu. W Krakowie są to: Alchemia, Boccanera, Fiorentina Restauracja, GLOBE Cafe Bar Restaurant, Hevre, Kogel Mogel, Kraina Szeptów, La Grande Mamma, Lastriko, Mojito Cafe, ORZO Cocktail Bar Kraków, Szara Gęś, TramBar, Unity Bar, Z ust do ust, ZET PE TE.

 

My bierzemy udział! A Wy?

 

 

 

Źródło zdjęć: materiały prasowe festiwalu

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o