Street Food Polska Festiwal w Galerii Kazimierz - start sezonu

Rzeźnicza Kazimierz

WYDARZENIE

05 - 07 Kwiecień, 2019
Więcej szczegółów:

Street Food Polska Festival – start sezonu już 5 kwietnia!

KF 28 marca 2019

Wiosna! Po długiej zimie food trucki wracają do łask. Już na początku kwietnia tradycyjnie pod Galerią Kazimierz spotkamy ich całe mnóstwo – w ramach Street Food Polska Festival. Nastąpi jednak mała zmiana – z powodu remontu placu od ul. Podgórskiej tym razem festiwal będzie miał miejsce na terenie przy ul. Rzeźniczej.

W dniach 5 – 7 kwietnia przez cały weekend będziemy mieli szansę próbować street foodu z różnych zakątków świata.

Będą to m. in pierogi od Pierogowe Love, burgery i autorskie kanapki od Pogromcy Głodu, burrito od Burrito in love, wegańskie bento boxy i japońskie specjały od Bubu Arare Veggie Japanese Food, churros od Churros and More, quesadillas i kuchnia tex-mex od Easy Rider, holenderskie frikandelle i frytki belgijskie od Fritka.pl, orientalne dim sumy od Tybetańskie Pierożki Momo, klasyczne kanapki amerykańskie od Philly Cheese Steak, francuskie tacos od Ur’TACOS Kraków, specjały bieszczadzkie od Bieszczadzka Ambusada, kanapki z azjatyckim twistem od Azja w Bule, gofry na słodko i na słono od gofreak.

Napijemy się kawy od Espresso Bike, lemoniady molekularnej od Magic Lemonade i naturalnych soków świętokrzyskich z gospodarstwa sadowniczego J@BUSKO.PL.

Będziemy tam ! Do zobaczenia 🙂

 

 

 

 

Źródło zdjęć: materiały prasowe foodtrucków

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o