Molam Thai Canteen&Bar szykuje się do otwarcia przy ul. Rajskiej

KF 21 marca 2019

Azja, Azja!

Kraków rośnie w siłę, jeśli chodzi o kuchnię azjatycką. Przed chwilą pisaliśmy wam o Wietnamie oraz Wschód Barze, a tu do otwarcia szykuje się kolejna restauracja – Molam Thai Canteen&Bar, która znajdować się będzie przy ul. Rajskiej 3.

Bliska Molam jest idea dzielenia się jedzeniem, dzięki czemu goście mają mieć szansę spróbowania wielu smaków i tekstur charakterystycznych dla kuchni Tajlandii. Nie oznacza to jednak dużych porcji, ale zachęca do odwiedzania miejsca grupami. Produkty, używane do tworzenia dań mają do restauracji trafiać prosto od producentów, a elementy potraw tworzone na miejscu i od podstaw. W lokalu kuchnia będzie otwarta, dlatego też będzie można obserwować pracę kucharzy z bliska.

Klimat w Molam nawiązywać ma do gwarnych, kolorowych ulic Bankoku. Kilka miesięcy po otwarciu planowane jest rozpoczęcie Molam Late-Nights związanych z ‚drinking food’ czyli tajską wersją tapasów, a przykładowo będą to chilli wings, kiełbaski Sai Oua czy orzeszki ziemne prażone z liścmi kaffiru i palonym chilli. Przekąski mają komponować się z piwem, winem i autorskimi koktajlami.  Restauracja będzie wtedy otwarta również w późnych godzinach nocnych.

Otwarcie planowane jest na pierwszy weekend kwietnia!

Po więcej informacji radzimy udać się na fanpage Molam Thai Canteen&Bar.

I my, jak zawsze damy Wam o nim znać 🙂

 

Szef kuchni: Tomasz Muza

Szef baru: Paweł Gajzler

 

 

 

Źródło zdjęć: materiały prasowe restauracji

 

1
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grażyna
Gość
Grażyna

witam -byliśmy wczoraj tj. 28 marca na otwarciu lokalu-jesteśmy pod wrażeniem atmosfery rodzinnej/tak sobie wyobrażam tajskie bary i kantyny/,profesjonalnej obsługi i przepysznej kuchni -ukłon w stronę szefa kuchni.Czekamy na następne kulinarne niespodzianki a na pewno będą .Polecamy to miejsca dla spędzania wśród przyjaciół miło czasu przy wysmakowanej kuchni tajskiej.Dla zmotoryzowanych informacja -na krótkim odcinku ul.Dolnych Młynów znajdują się 3 parkingi.Do miłego .