Wege Festiwal Kraków <3

Marii Konopnickiej 28 Salwator

WYDARZENIE

02 Grudzień, 2018
Więcej szczegółów:

Wege Festiwal Kraków – już jutro w Forum Przestrzenie

KF 1 grudnia 2018

Już w tę niedzielę (2 grudnia) odbędą się przedświąteczne targi kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, czyli Wege Festiwal organizowany w Forum Przestrzenie.

Spotkamy tam wystawców z różnorodnych branży, dlatego też będziemy mieli szansę spróbować wielu wege dań oraz  zaopatrzyć się w mikołajkowe prezenty.

Z sekcji gastronomicznej skorzystamy między innymi przy udziale: Wege Sióstr z ich wegańskimi serami, Chałki, oczywiście z chałkami, Seriofruty z acai bowl, Pierogiami Gosi, Bhajan Cafe z bliskowschodnimi przysmakami, Parnika Zamieniecka z pierożkami na parze, Parampara Indian Cuisine&Culture z indyjskim akcentem, Bezmlecznego z kuchnią polską w wegańskim wydaniu, Oriental Spoon z zupą kimchi, Chleba Gruzińskiego Tonis PURI! ze specjałami gruzińskimi, Chwast Food oferującego burgery, Masitta Korea Food z kuchnią koreańską, Eat on the street::Cantina Mexicana z burrito i nachosami, O ja Cię Donacie + Kuro Neko Brownie + Zielonego Talerza, czyli wystawców z wegańskimi słodkościami.

Prezentów szukać możemy przy stoiskach z kosmetykami, książkami, ubraniami, syropami, masłami orzechowymi, piwami, winami – wybór jest naprawdę duży!

W godzinach: 12:00 – 19:00

Adres: Marii Konopnickiej 28

Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o