Otwarcie Błonia Bistro

al. 3-maja 55 Zwierzyniec

WYDARZENIE

24 Październik, 2018
Więcej szczegółów:

Błonia Bistro otwiera się 24 października

KF 21 października 2018

Błonia Bistro otwiera się przy krakowskich Błoniach, w pobliżu pętli tramwajowej Cichy Kącik. Przestronne, jasne wnętrze urządzone jest w nowoczesnym stylu, lecz z klasycznymi akcentami. Znajdziemy tam zarówno małe, dwuosobowe stoliki, stoły barowe na szybki lunch, ale też miejsce dla dużych grup.

Menu jest bardzo zróżnicowane – zjemy tam śniadania na słodko (smoothie bowle, pancakes’y) i słono (sweet potato hash, sałatkę warzywną), przystawki takie jak hummus, nachosy czy cukinia w panko. W ramach lunchu dostępne są rozgrzewające zupy – tajską i krem z białej fasoli, sałatki w ciekawych odsłonach – wege bowle, sałatkę z burakiem i połgęskiem, a nawet kotlet z kalafiora.

Na większy głód sprawdzą się steki i burgery w różnych odsłonach (wege oraz z kaczką na bułeczkach parowych). Dla spragnionych włoskich akcentów znajdzie się pizza na cienkim cieście, makarony, risotto, gnocchi oraz ryby i owoce morza – np. mule w sosie winnym lub pomidorowym.

Do wyboru jest także kilka klasycznych deserów jak brownie, tarty czy beza, do których napijemy się kawy Black Series z włoskiej palarni rodziny Vergnano.

Ceny są bardzo przystępne – do 40 zł za najdroższe pozycje. Przy lokalu znajdują się miejsca parkingowe.

Otwarcie już 24 października!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o