Trattoria Venezia

Legionów Józefa Piłsudskiego 17Stare Podgórze, Kraków
tel: 519 076 787

pizzeria, restauracja

Więcej szczegółów:

Trattoria Venezia – kuchnia północnych Włoch na Starym Podgórzu

KF 17 września 2018

Na Starym Podgórzu do startu szykuje się nowa restauracja o nazwie Trattoria Venezia. Specjalizować się będzie w kuchni północnych Włoch. Szefem kuchni jest Adam Zegan, który wcześniej pracował m.in. w restauracji Ed Red.

W karcie znajdziemy m.in. stek z rostbefu wołowego rasy Piemontese, trippa alla fiorentina, czyli flaki po florencku w focaccii, burattę na sałatce z fenkuła, kilka rodzajów włoskich past oraz pizzę. Dania przygotowywane są z użyciem oryginalnych produktów sprowadzanych z Włoch.

Restauracja posiada także ofertę śniadań w formule bufetu all you can eat, dostępnych codziennie od godziny 7:00.

Trattoria Venezia chce być miejscem spotkań lokalnej społeczności, jest także przygotowana na wizyty rodzin z dziećmi – w środku znajduje się wydzielony kącik dla dzieci. W weekendy zajęcia dla dzieci z animatorką.

Restauracja planuje rozpocząć działalność w dniu 20 września 2018.

2
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tatiana
Gość
Tatiana

Jedna z moich ulubionych restauracji. Zawsze jak jestem w Krakowie to zawsze tutaj musze zawitać. Pyszna kuchnia włoska, zawsze świeże składniki. Jest też udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Agata
Gość
Agata

Miałam okazję dwukrotnie tutaj jeść i było przepysznie 🙂 Moim zdaniem jedna z lepszych jeżeli nie najlepsza włoska kuchnia w Krakowie 🙂