Strefa

Dolnych Młynów 10Stare miasto, Kraków
tel: 733 170 107

coctail bar, restauracja, wine bar

Więcej szczegółów:

Nowa odsłona menu w Strefie

KF 26 września 2018

13 września Strefa zmieniła swoje menu. Zniknęły dotychczasowe przystawki i dania główne, a została pizza – w 17 rodzajach, w tym 4 pizze wegetariańskie i 3 piadiny. Nie zmieniła się jakość składników – nadal znajdziemy tam pizze z oryginalnymi dodatkami np. z szynką Fiocco di Sauris i karczochami, z Porchettą, pecorino i borowikami, z Prosciutto Cotto i marynowanym melonem czy z kozim serem i figami. Zostały także deski degustacyjne, teraz w powiększonej formie – regionalna (szynki i sery z Małopolski, miód, marynowane grzybki, sos żurawinowy, foccacia), śródziemnomorska (szynki i sery z rejonu Morza Śródziemnego, oliwki, kapary, włoska oliwa, konfitura z figi, foccacia) i hummusy – (trzy rodzaje hummusu robionego na miejscu, domowe pikle, sałatka, foccacia).

Wprowadzono również nową formułę lunchu – od 14:00 do 18:00 zamówić możemy w Strefie jedną z sezonowych pizz (19 zł), do wyboru z kieliszkiem wina (25 zł) lub dwie pizze (30zł).

Odświeżona została też karta koktajli, a szukać w niej możemy zarówno drinków z mocnymi alkoholami klasy premium (Don Julio Reposado Tequila, Monkey 47 Sloe Gin, Whisky Roe&Co, Fernet Branca Menta) jak i lżejszych na bazie wina np. z prosecco Furlan DOC Brut, Donna Luigia Malvasia czy Fiano z winnicy Schola Sarmenti.

A już niedługo spodziewać się mamy całkiem nowej karty win – jak zawsze autorstwa Basi Lejkowskiej. Na pewno damy Wam o tym znać!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o